Kopalnie Kruszyw "Wiśniewscy"

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku nieprzerwanie od 1980 roku. Prowadzimy sprzedaż kruszyw, posiadamy kopalnie piasku w Kamionka k/Chodzieży oraz kopalnie kruszywa w Romanowie Górnym.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest sprzedaż kruszyw budowlanych, sprzedaż żwiru i ziemi do podnoszenia terenu, a także świadczenie usług z zakresu prac ziemnych. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych pracowników. Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają szeroką wiedzę branżową i chętnie służą pomocą oraz doradztwem w kwestiach technicznych. W świadczeniu usług na najwyższym poziomie pomaga nam także specjalistyczny sprzęt. Dysponujemy koparkami, ładowarkami i przesiewaczem. Dzięki nim możemy wykonywać m.in. wykopy pod fundamenty.

Od początku naszej działalności najważniejsze jest dla nas zadowolenie i komfort Klientów. To dla Państwa sukcesywnie powiększamy naszą ofertę. Już dziś wśród sprzedawanych kruszyw znajdą Państwo: piasek, podsypkę, pospółkę, żwir, ziemię do podniesienia terenu oraz kruszywo granitowe.

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00-17:00